Patrycja Nowak

Patrycja Nowak

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Biegle porozumiewa się w języku niemieckim, francuskim i angielskim.

Read More

Jakub Kralka

Jakub Kralka

Prawnik specjalizujący się w prawie własności intelektualnej, problemach z zakresu konkurencji, mediów i nowych technologii. Świadczy usługi prawne dla spółek medialnych, technologicznych oraz ecommerce. Przedsiębiorca, współwłaściciel Grupy Bezprawnik, która z serwisami bezprawnik.pl, firma.blog i Bezprawnik eCommerce dociera do ponad 3 milionów czytelników miesięcznie.

Read More

Mariusz Słowik

Mariusz Słowik

Absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL (mgr prawa), Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (mgr administracji publicznej) oraz Wydziału Ekonomicznego WSE (mgr ekonomii). Specjalizuje się w prawie karnym (w tym w prawie karnym gospodarczym) oraz procedurze cywilnej w sprawach gospodarczych.

Read More

Łukasz Domian

Łukasz Domian

Absolwent WPiA UW. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych (Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w jednej z wiodących firm audytorskich), prawie podatkowym oraz postępowaniu cywilnym.

Read More

Katarzyna Niedabylska

Katarzyna Niedabylska

Absolwentka WPiA UW. Specjalizuje się w prawie podatkowym (Kierownik Działu Podatkowego w jednej z wiodących firm audytorskich), prawie transportowym oraz prawie energetycznym.

Read More

Piotr Perłowski

Piotr Perłowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, prawie wekslowym  i gospodarczym, prawie podatkowym oraz prawie spółek handlowych. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim. 

Read More

Sławomir Góźdź

Adwokat, Doradca Podatkowy, Agent Celny. Absolwent II LO im. Stefana Batorego w Warszawie oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył Aplikację Prokuratorską w Warszawie. Od 14 lat zajmuje się doradztwem podatkowym. Przez 4 lata kierował działem prawnym firmy audytorskiej. Następnie rozpoczął własną praktykę adwokacką. Specjalizuje się w prawie podatkowym, wekslowym i transportowym. Obsługę prawną…

Read More