Doradztwo podatkowe

Świadcząc usługi doradztwa podatkowego, szukamy dla naszych Klientów optymalnych rozwiązań. Na ich zlecenie przygotowujemy wnioski o interpretacje podatkowe, wnioski o wydanie wiążącej informacji stawkowej (WIS) oraz wnioski o nadanie symbolu klasyfikacyjnego PKD i PKWiU. Naszych Klientów reprezentujemy w postępowaniach podatkowych oraz sądowych przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym. W naszej działalności zajmujemy się kwestiami związanymi z opodatkowaniem podatkiem VAT, PIT i CIT, a także pomagamy rozwiązywać problemy i spory powstałe na gruncie prawa ubezpieczeń społecznych.

Naszą specjalnością jest prowadzenie spraw karnoskarbowych. Podatki i prawo karne to dwie różne, nieczęsto stykające się dziedziny. Mało jest prawników, którzy posiadając odpowiednią wiedzę o podatkach, mogą reprezentować podatników w sądzie karnym (doradcy podatkowi nie mogą tego robić), a jest to ważne o tyle, że sędziowie pracujący w wydziałach karnych nie zawsze posiadają wiedzę na temat obrotu gospodarczego, co dotyczy w szczególności prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych. Dlatego w sprawach karnoskarbowych dobrze jest korzystać z pomocy adwokatów będących doradcami podatkowymi.

Zasady świadczenia usług doradztwa podatkowego: usługi świadczone są przez doradców podatkowych; wstępna konsultacja telefoniczna jest bezpłatna; usługi świadczone są w miejscu wybranym przez Klienta (może nim być siedziba Klienta).

Back to top button
Używamy plików cookie, aby analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.
Akceptuję
Nie akceptuję