black-and-white-chess-chessman-2902Na rynku usług prawnych działamy już 9 lat. Od samego początku specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych: przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. Współpracujemy także z firmami audytorskimi, księgowymi, spółkami doradztwa podatkowego oraz innymi kancelariami prawnymi.

Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę prawną we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, doradztwo podatkowe, szkolenia dla sprzedawców, usługi związane z zamówieniami publicznymi.

Dla naszych Klientów świadczymy usługi polegające na organizacji i bieżącej obsłudze działalności gospodarczej (prawo spółek handlowych, prawo pracy, prawo podatkowe, prawo ubezpieczeń społecznych, udział w negocjacjach oraz reprezentowanie naszych Klientów w kontaktach z ich klientami lub kontrahentami) oraz reprezentujemy Ich w postępowaniach sądowych i administracyjnych (przed wszystkimi sądami i organami administracji publicznej, we wszystkich instancjach).

Wszystkie sprawy naszych Klientów prowadzimy z uwzględnieniem aspektów podatkowych (albowiem mało jest takich zdarzeń prawnych, które nie miałyby żadnych konsekwencji podatkowych).

Firmom doradczym (w szczególności innym kancelariom prawnym), oferujemy wysoko wyspecjalizowane usługi z zakresu: prawa karnego skarbowego; obsługi porozumień wertykalnych w sektorze pojazdów samochodowych; obsługi płatników w sprawach ekspatów; prawa dotyczącego opłat produktowych; kompleksowej organizacji postępowań o zamówienie publiczne; reprezentacji przedsiębiorców z Polski i Unii Europejskiej na terenie Rosji i Ukrainy.

Naszych Klientów obsługujemy także w językach angielskim i rosyjskim.