PROWADZENIE SPRAW karnoskarbowych

Nasza kancelaria wyróżnia się tym, że sprawy karnoskarbowe są prowadzone przez adwokatów będących doradcami podatkowymi. Podatki i prawo karne to dwie różne, nieczęsto stykające się dziedziny. Mało jest prawników, którzy posiadając odpowiednią wiedzę o podatkach, mogą reprezentować podatników w sądzie karnym (doradcy podatkowi nie mogą tego robić), a jest to ważne o tyle, że sędziowie pracujący w wydziałach karnych nie zawsze posiadają wiedzę na temat obrotu gospodarczego, co dotyczy w szczególności prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych. Dlatego w sprawach karnoskarbowych dobrze jest korzystać z pomocy adwokatów będących doradcami podatkowymi.Wstępna konsultacja jest bezpłatna. Działamy na terenie całej Polski.

Podstawowe zasady prowadzenia spraw karnoskarbowych:

Wstępna konsultacja jest bezpłatna. Jeśli waga przedstawionej sprawy będzie tego wymagała, zaproponujemy Pani / Panu pomoc prawną w pełnym wymiarze i opracujemy plan prowadzenia sprawy. Będzie ona świadczona przez adwokatów, który są jednocześnie doradcami podatkowymi.

Zakres naszych usług:

Naszą ofertę kierujemy do osób i firm, które mają albo mogą mieć problem z odpowiedzialnością karnoskarbową, w szczególności:

  • przedsiębiorców, którym US zamierza postawić zarzut popełnienia przestępstwa skarbowego;
  • osób, które zostały oskarżone o popełnienie przestępstwa skarbowego;
  • menedżerów, których US chce ukarać za błędy popełnione przez podwładnych;
  • księgowych, których urząd skarbowy chce ukarać mandatem karnoskarbowym za niezłożenie deklaracji podatkowej w terminie;
  • osób, którym doręczono wyrok nakazowy i chcą złożyć od niego sprzeciw;
  • osób, które chcą złożyć skuteczny czynny żal.
Back to top button
Używamy plików cookie, aby analizować nasz ruch. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.
Akceptuję
Nie akceptuję